Laser game, zábava pro každého

Odlákat mladé lidi od počítače je pro rodiče velice těžké – a není se čemu divit, vždyť právě zde hrají nejvíce her a komunikují s velkým množstvím kamarádů. Pokud si přejete, aby právě váš potomek trávil čas jinak, stojíte před velkou výzvou. Máte na výběr z celé řady aktivit, které můžete svému dítěti nabídnout, ale jak vybrat tu pravou?

Při výběru dbejte na to, aby se jednalo o moderní a aktivní zábavu. V současné době je mezi mladými nejoblíbenější laser game. Jedná se o týmovou hru, která připomíná air soft nebo paintball, jen s tím rozdílem, že celá hra se odehrává v temné hale. Ke hře vám hraje motivační hudba a jediné osvětlení, kterého se dočkáte, jsou laserové světelné efekty. Věřte nebo ne, ale tato hra zabaví jak vás, tak děti – a ještě k tomu si pěkně zasportujete.

 

DSC_0201

 

Na výběr máte z různých herních modů – ty volte především dle vašich předešlých zkušeností, doporučení a fyzické zdatnosti. Jedno kolo obvykle trvá 10 – 20 minut. Časy se liší právě dle zvoleného herního modu. Mezi nejoblíbenější patří Graffiti, Zombies, King of the hill, Agenti a Team death match. Obsluha se vás vždy zeptá, jaké od hry máte očekávání, vysvětlí vám rozdíly mezi jednotlivými typy her a pak už je jen na vás, jaký mód si vyberete.

 

U hry spálíte mnoho kalorií, zejména proto doporučujeme na tyto akce vyrazit s ručníkem, sprchovým gelem a věcmi na převlečení. Pokud se vám to zdá jako přehnané, nebojte se, ihned po první hře zjistíte, že z vás leje jako z konve a že pořádnou sprchu budete opravdu potřebovat.

 

Aztec (14)

Tyto hrací arény naleznete po celé České republice. Nejvyhlášenější je laser game v Praze – aby také ne, jedná se o jednu z nejpropracovanějších a nejlepší arén na našem území, nicméně pokud máte do hlavního města daleko, nezoufejte. Kvalitní arény naleznete v každém větším městě naší republiky – Brno, Olomouc, Ostrava, Pardubice a mnoho dalších.